Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Sicílie pro seniory 55 - Itálie - Sicílie

Sicílie pro seniory 55

Itálie » Sicílie

, starstarstarstarSicílie pro seniory 55

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Palermo - transparent 32°C


Popis produktu
Sicílie je ideálním místem pro dovolenou. Nabídka zájezdů Sicílie pro seniory 55+ uspokojí všechny zájemce, kteří si oblíbili poznávací zájezdy do přímořských oblastí. Termíny pro zájezdy na Sicílii, které Vám v rámci nabídky Senior 55+ nabízíme, vybíráme s ohledem na aktivní dovolenou.Sicílie patří mezi nejvyhledávanější turistické destinace. Vedle rozmanité přírody nabízí tato dovolená řadu kulturních a architektonických památek, které potěší všechny zájemce o umění, kulturu a historii. Sicílie je autonomní oblastí Itálie a zároveň největším ostrovem Středozemního moře. Jak asi musel být krásou ostrova ohromen Johann Wolfgang Goethe, když při své návštěvě Sicílie prohlásil "Vidět Itálii a nevidět Sicílii je jako nevidět Itálii vůbec, protože Sicílie je klíčem k celé zemi."
V průběhu staletí ostrov přitahoval celou řadu nájezdníků, jako byli Kartaginci, Římané, Řekové, Vandalové, Arabové, Normané, Španělé nebo Francouzi. Výsledkem těchto invazí je neobyčejné dědictví, které jednotlivé kultury na ostrově zanechaly. Turisté, kteří využijí nabídku Senior 55+ na Sicílii, tak mohou obdivovat divadla v Syrakusách a v Taormině, úžasné chrámy v Agrigento, architekturu ovlivněnou maurskou kulturou, majestátní normanskou architekturu, reprezentovanou především chrámy v Monreale. Itálie a Sicílie obzvláště jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou.
Cena obsahuje
Letenka Praha - Katánie - Praha (včetně všech tax, poplatků a občerstvení na palubě letadla)
Transfer letiště - hotel - letiště
7 nocí ve 4* hotelu řetězce Parc Hotels Italia
Polopenzi formou švédských stolů
1x polodenní výlet Riviera dei Ciclopi
Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena neobsahuje
Fakultativní výlety a služby
Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu (doporučujeme se pojistit, nabízíme balíček komplexního pojištění od ERV za 490,- Kč/os.)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.