Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Hotel Palau - Sardinie pro seniory 55+ - Itálie - Sardinie

Hotel Palau - Sardinie pro seniory 55+

Itálie » Sardinie

, starstarstarHotel Palau - Sardinie pro seniory 55+

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Cagliari - transparent 23°CKategorie hotelu: ****
Poloha
Tento hotel leží ve stejnojmenném letovisku na severním pobřeží ostrova. Nachází se v horní části městečka Palau s nádherným výhledem na souostroví La Maddalena, Caprera a další ostrovy. Centrum města s malebným přístavem je vzdáleno cca 400 metrů a pláže cca 700 metrů od hotelu. Do centra i na pláž jezdí bezplatný shuttle bus přímo od hotelu. V centru města naleznete obchody, bary a restaurace. Hotel je postavený v unikátním stylu s praktickým hotelovým ochozem.
Popis produktu
Novinka! Zájezdy na Sardinii pro seniory 55+! Přinášíme Vám novou atraktivní destinaci v rámci programu cenově výhodných zájezdů senior 55+ - SARDINII. Sardinie představuje v posledních letech i vzhledem k vyšším cenám destinaci, kterou pro svoje zájezdy vyhledává především movitější klientela. Nyní se vám naskytla jedinečná příležitost poznat krásy druhého největšího ostrova Itálie i Středozemního moře na dovolené za nesrovnatelně nižší cenu! Objevte bělostné pláže s křišťálově čistým azurovým mořem na Smaragdovém pobřeží, které jen těžko hledají konkurenci jak v rámci Itálie, tak v celé Evropě. Poznejte bohatou historii ostrova a navštivte místa, která vás ohromí svou neopakovatelnou atmosférou. Ochutnejte vynikající kuchyni, která proslavila Itálii po celém světě! Pro tyto pobytově – poznávací zájezdy pro seniory 55+ jsme jako místo ubytování zvolili letovisko Palau na severu Sardinie, které je pro svoji polohu výborným výchozím bodem pro uskutečňování výletů. Samotné Palau je klidnějším letoviskem, v centru naleznete obchody se suvenýry, supermarkety, restaurace a bary, prostě vše, co vyžaduje plnohodnotná dovolená. Vzdálenost od letiště Olbia je asi 40 km. Dovolená na ostrově Sardinie v rámci programu senior 55+ splní všechna vaše očekávání!
Program zájezdu

1. den 
Odlet z Prahy, přílet do Olbie, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh.

2. - 7. den
Snídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 

8. den
Snídaně, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy.

Termín uskutečnění polodenního výletu v ceně bude upřesněn před odletem nebo po příjezdu delegátem. Upozorňujeme, že výlet v ceně může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště.

Cena obsahuje
Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků) Transfer letiště - hotel - letiště 7 nocí v hotelu Polopenzi (bufetovou formou nebo kombinací bufetové a servírované formy) Sklenice vody a vína k večeři 1x polodenní výlet Olbia (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště) Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Cena neobsahuje
Fakultativní výlety a služby Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. V současné době u hotelu PALAU 4* není zavedena, což ale může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změněno. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.
Vybavení hotelu
nonstop recepce, Wi-Fi, restaurace, bar, konferenční místnost, venkovní bazén a dětský bazén (bazény nejsou vyhřívané). Vzhledem k umístění hotelu v horní části města je zajištěna doprava tzv. „shuttle busem“ na pláž a do centra letoviska ZDARMA. Hotel nově nabízí plážový servis, který lze předplatit z Prahy za cenu 800 Kč/os./týden nebo zakoupit na místě za cenu 35 Eur/os./týden nebo 7 Eur/os./den.
Vybavení pokoje
koupelna/wc s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, televize, telefon, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek). Pokoje jsou menší, zařízené v typickém sardském stylu a většinou nedisponují balkonem. Vstup do pokojů buď z terasy nebo z hotelového ochozu. Stravování: Polopenze - snídaně a večeře kombinace bufetové a servírované formy nebo jen bufetová forma. Sklenice vody a vína k večeři.
Pláž
Písčitá pláž se nachází cca 700 m od hotelu a je dostupná buď pěšky nebo ZDARMA hotelovým shuttle busem. Na pláži k dispozici plážový servis (při zakoupení v Praze cena 800 Kč/os./týden, při zakoupení na místě cca 35 Eur/os./týden nebo 7 Eur/os./den.). Upozornění: Změna hotelu vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.